-1.8 C
Киев
Воскресенье, 5 января, 2025
додомуЖитлово-комунальні тарифиУкраїнцям пояснили, як не переплачувати за газ

Українцям пояснили, як не переплачувати за газ


Так звані «температурні» коефіцієнти облгази почали нараховувати, починаючи з 2018 року

Облгази почали виставляти споживачам рахунки із значною сумою заборгованості, яку не зазначали раніше. При цьому споживачам погрожують відключенням газопостачання в разі несплати.

Про це повідомляє консультаційний центр ГазПравда,

Так звані «температурні» коефіцієнти облгази почали нараховувати, починаючи з 2018 року. Проте, під час переходу до іншого постачальника, облгази виставляють заборгованість з урахуванням коефіцієнтів, починаючи аж з 2015 року.

Облгази вважають, що люди споживають більше газу, ніж накручує лічильник. Однак проти такої практики виступають як споживачі, так і регулятор. Бо втрати «від стискання газу» вже закладені в тариф. Тож побутові споживачі мають сплачувати суто по лічильнику.

У разі зміни постачальника газу та нарахування «температурних» коефіцієнтів за період з 2015 року пропонують такі дії:

  • звернутися до контакт-центру свого постачальника газу телефоном або електронною поштою для отримання роз’яснення: за що саме, та за який період вам нараховано борг;
  • надіслати до вашого постачальника газу претензію щодо незаконності зазначених нарахувань з вимогою здійснення перерахунку;
  • дочекатися відповіді від постачальника на претензію. Якщо постачальник не вирішить вашу проблему і не здійснить перерахунок, необхідно надіслати скарги до НКРЕКП та Держпродспоживслужби;
  • подавати заяву до суду та вимагати зобов’язати постачальника усунути порушення та здійснити перерахунок незаконних нарахувань у судовому порядку.

Нагадаємо, оператори ГРМ, які працюють під брендом РГК з травня по вересень скоротили заборгованість за послуги балансування майже на чверть, а три компанії повністю розрахувались з Оператором ГТС.

Як повідомлялося, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко жорстко розкритикував проект Держбюджету на наступний рік. »Зростання видатків на утримання Офісу президента в умовах економічної кризи, російської агресії та епідемії коронавірусу – це неприпустиме марнотратство».

Читайте також:

 





Джерело: glavcom.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments