Що обговорювали користувачі соціальних мереж у серпні
Терориста з Полтави Романа Скрипника, якого розшукували правоохоронці, 1 серпня ліквідував пострілом спецпідрозділ КОРД близько другої ночі на околиці селища Опішня на Полтавщині. Перед цим Скрипник удруге взяв у заручники поліцейського, погрожував підірвати гранату.
«Мертві не говорять. Влучним пострілом можна було унеможливити його пересування й вияснити мотиви поведінки. А вбити багато розуму не треба. Нас мають за цілковитих дурнів».
Іван Ільницький, фейсбук
«Темна історія з багатьма невідомими. І те, що загиблий — терорист, це велике питання».
Віталій Авдієнко, фейсбук
«Один мало-мальський підготовлений боєць тиждень водив за ніс весь спецназ».
Василь Спащук, фейсбук
29 серпня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що середні зарплати в Україні 2022 року зможуть зрости до 15 тис. грн.
«Ти там обкурився із Зе? Ми летимо в прірву й лише чекаємо удару об дно. А в них ейфорія. Ми не доживемо до 2022 року, бо люди вже сьогодні на карантині в червоних зонах на нулі, без грошей».
Оксана Саргош, фейсбук
«Надіюсь, хоть би не однією купюрою».
Андрій Пилипенко, фейсбук
Заступник Леоніда Кравчука в Тристоронній контактній групі в Мінську Вітольд Фокін заявив, що «особливий статус треба надати всьому Донбасу, а не тільки окупованій частині. Оголосити загальну амністію та провести вибори».
«Амністія для кого? 14 тисяч убитих (моніторингова місія ООН з прав людини на початок 2019 року озвучувала цифру майже 13 тис. загиблих на Донбасі. — ГПУ), скільки скалічених солдат, скільки переселенців? Уже не кажу про вивезені заводи й затоплені шахти, скору екологічну катастрофу».
Олександра Сайко, фейсбук
«Відправити цих двох у Донецьк і Луганськ губернаторами».
Альбіна Томіліна, фейсбук
«Це якийсь абсурд — престарілі комуністичні партфункціонери за указкою Путіна знову визначають, в якому світі жити поколінням молодих українців. Якщо вони протягнуть таке рішення через Верховну Раду, то в Україні дійсно вибухне».
Світлана Погребняк, фейсбук
Кабмін продовжив карантин в Україні до 31 жовтня. Діятиме поділ на чотири зони, з певним посиленням обмежень.
«Доки будуть виділяти кошти на ковід, доти буде карантин».
Олександра Романовська, фейсбук
«Так є хоч якийсь вплив на людей, щоб користувалися масками й дезінфекторами. А як знімуть, то лікарні точно не справляться з такою кількістю хворих».
Алла Сидор, фейсбук
«У селі багато хворих, тести нікому не роблять. Заборонити весілля, забави по барах».
Марія Корпан-Абрагамович, фейсбук
Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю каналу «Євроньюз» сказав: «Мені важливо, щоб після президентства я міг спокійно ходити вулицями. Сподіваюся, люди не захочуть плюнути мені в обличчя».
«Чому не зможе ходити спокійно? Тільки десь в Італії, чи де в нього там вілла?»
Міхал Хід, фейсбук
«Та ні, до кінця президентства він не дійде».
Олександр Лигерко, фейсбук
«А зараз слабо вільно ходити, чого чекати після президентства?»
Ігор Олеськів, фейсбук
Верховна Рада на позачерговому засіданні 25 серпня проголосувала за підвищення мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн з 1 вересня 2020 року. Має збільшитися на 277 грн.
«5 тисяч зарплата, а 1100 налог, на руки 3 900 у кращому випадку. Це не підняття, це знущання».
Ірина Бойко, фейсбук
«Зростуть доходи бюджетних працівників, а впадуть доходи підприємців. Якщо вони почнуть масово закриватися, то нічим буде платити й бюджетникам».
Микола Каплун, телеграм
«Підвищення мінімалки в бідній країні під час економічної кризи, при дефіциті бюджету в 300 мільярдів — це крок, вартий Нобелівської премії».
Олексій Дерипапа, фейсбук
×
Джерело: gazeta.ua