3.7 C
Киев
Четверг, 9 января, 2025
додомуКМДАДеснянський районУ освітньо-культурному центрі «Народні скарби» з’явилося сучасне спортивно-ігрове обладнання

У освітньо-культурному центрі «Народні скарби» з’явилося сучасне спортивно-ігрове обладнання


У освітньо-культурному центрі «Народні скарби» з’явилося сучасне спортивно-ігрове обладнання

 

Що полюбляють діти понад усе? Звісно, ігри. А якщо для цього ще є сухі басейни, м’які модульні елементи конструкторів, різнокольорові пуфи – веселе і корисне дозвілля гарантоване.

Саме таким спортивно-ігровим обладнанням поповнився освітньо-культурний центр «Народні скарби» ГО «Деснянська Січ», який знаходиться по вулиці Будищинська, 3. Його придбання стало можливо завдяки перемозі у міському конкурсі проєктів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», що проводився Департаментом суспільних комунікацій КМДА.

Презентація проєкту відбулася 2 жовтня. Першими обладнання на веселому квесті «Подорож до кімнати танців» протестували вихованці хореографічної студії «MiriDance». Діти з захопленням проходили всі випробування: переміщення елементів з одного сухого басейну в інший, долання перешкод, музичні стільчики, де замість стільців розставили м’якенькі пуфи.

— Напередодні Дня вчителя ми спільно відзначаємо це свято в такій формі позашкільного дозвілля, бачимо результат співпраці міської влади та громадської ініціативи, – підкреслив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. – Вже три роки поспіль співпрацюємо з громадською організацією «Деснянська Січ», проєкти якої перемагають у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» . В цьому приміщенні не було опалення, ремонту. Почали з того, що привели його до ладу. А цьогоріч закупили сучасне обладнання для інноваційних видів організації позашкільної активності дітей, проведення квестів, інтерактивних ігор, занять. Приємно підтримувати таку ініціативу: посмішки та очі дітей красномовно говорять, як їм подобається ця зала. Оголошуємо конкурс проєктів на наступний рік. Сподіваюся, буде ще більше різноманітних ініціатив, в тому числі таких, що підтримують дітей, молодь, їх розвиток та виховання лідерських якостей.

Заняття в освітньо-культурному центрі «Народні скарби» відвідує близько 200 вихованців від 4 до 22 років.

— Одним з напрямків нашої діяльності є розвиток і популяризація позашкільної освіти, організація дозвілля для мешканців Деснянського району. В цьому центрі проходять різноманітні заняття для дітей: спортивні, музично-театральні, хореографічні, з гончарного та образотворчого мистецтва, – зазначила голова Наглядової ради ГО «Деснянська Січ», член Громадської ради при Деснянській РДА Оксана Сатановська. – Викладачі є членами нашої громадської організації. Щороку проводимо заняття за запитами батьків. Багато до нас приходить дітей з багатодітних сімей чи яких виховують самотні матусі. Займаються у нас за благодійними внесками. Також безкоштовно проводимо квести, концерти, виставки, які щорічно відвідує біля 1500 дітей та 3000 дорослих. Тут може повести свій захід будь-яка громадська організація Деснянського району.

Коли ми орендували це приміщення в старій будівлі ЖЕКу, воно було в жахливому стані. З підлоги стирчали цвяхи, двері були вирвані, вікна пошкоджені. Завдяки перемозі на конкурсі «Громадська перспектива», приміщення відремонтували. Зараз отримали ігрове обладнання, яке цікаве дітям будь-якого віку, підходить для занять спортом, хореографією, для раннього розвитку. Дає змогу набувати корисні навички в ігровій формі.

Дівчатка зі студії «MiriDance» з задоволенням стрибали по м’яким пенькам, будували з різних елементів замок та відпочивали на пуфах.

А наостанок продемонстрували гостям майстер-клас з хореографії.

— Тут можна лазити, робити шпагат. Особливо сподобався басейн з кульками, – поділилася враженнями 8-річна Маша.

Такий сюрприз, щоб вони отримали задоволення і приходили до нас, – зазначила художня керівниця студії «MiriDance» Тетяна Грищенко. – Обладнання може використовуватися не тільки для ігор та квестів, а й на хореографічних заняттях. Наприклад, для розтяжки та переворотів.

Довідково.

Конкурс проєктів для підтримки ініціатив інститутів громадянського суспільства «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» започатковано у 2017 році в рамках міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві». За три роки конкурсу громадські організації подали 319 проєктів, спрямовані на волонтерський рух і підтримку учасників АТО, благоустрій та охорону природного середовища столиці, розвиток Києва у сфері правової освіти мешканців і формування громадянської культури. У цьому році обрано 23 проекти різних напрямів. Це і вирішення соціальних питань, культурно-спортивні напрямки та просвітницька діяльність. Усього ж за час конкурсу перемогу здобули 65 проектів на суму 6,9 млн гривень.

Департамент суспільних комунікацій КМДА розпочав роботу з організації та проведення у 2021 році міського конкурсу з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада». Конкурсні пропозиції приймаються до 1 листопада. Деталі – на сайті Департаменту.

Фото Бориса Корпусенка



Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments