10 червня в Україні 28 381 особа захворіла на коронавірус, 833 українця померли від Covid-19. Попри таку статистику, Україна продовжує виходити з карантину: 10 червня відбувся черговий етап послаблення заходів, але до такого кроку готові не всі регіони та міста країни. Столиця поки не готова надалі послаблювати карантин.
Загалом в Україні зріс добовий приріст хворих на коронавірус, за добу – 525 нових випадків. Найбільшу кількість нових випадків зафіксували у Волинській (101), Львівській (78) областях та Києві (57).
А от рекордсменами за кількістю хворих за час пандемії продовжують бути Чернівецька (3 757), Львівська (2 289) та Рівненська (2 122) області.
Читайте:
Серед українських міст за кількістю хворих та добовим приростом продовжує лідирувати Київ.
У столиці уже зафіксували 3 580 підтверджених випадків коронавірусу, за добу – 57 нових хворих.
Найбільше вірус поширений у Дарницькому та Печерському районах міста.
Тим часом Україна продовжує послаблювати карантинні заходи. З 10 червня стартував черговий етап.
З цієї дати відновлять роботу пропускні пункти на Донбасі, також дозволять роботу баз відпочинку, але з дотримання правил, серед яких: вільний доступ до антисептиків, масковий режим та уникнення скупчення людей.
Є дозвіл і на проведення масових заходів, але працівники мають проходити температурний скринінг, а відвідувачі дотримуватися соціальної дистанції.
А ось Київ не готовий до чергового послаблення заходів.
– Показник кількості хворих на 100 тис. мешканців за останніх 5 днів становить понад 15 людей. За цим критерієм Київ, на жаль, не може переходити до наступних етапів послаблення обмежень, – заявив мер Києва Віталій Кличко.
У столиці досі не можуть працювати ресторани, басейни, дитячі табори та інше.
З 10 червня також змінюють правила зняття діагнозу Covid-19 і виписки пацієнтів, які перенесли коронавірус. Про це заявили у МОЗ.
Тепер для виписки достатньо два критерії: відсутність клінічних симптомів і один негативний ПЛР-тест на коронавірус.
А фармацевтична компанія Дарниця почала виробництво нового антисептичного засобу Darsept. Про це повідомляє прес-служба компанії.
У повідомленні йдеться, що Darsept – антисептик широкого спектру дії, який має антимікробну активність стосовно бактерій і вірусів. Його рецептура враховує рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я.
За час епідемії . Серед хворих – 58% жінок і 42% чоловіків, звітують у МОЗ. Щодо поділу за віковими категоріми, то найчастіше хворіли люди віком від 50-69 років – 37% та 30-49 років – 35%.
Джерело:
fakty.com.ua